Дропшипінг

Умови дропшипінгу:
Пропонуємо пряму доставку вашим покупцям - дропшіппінг, тобто ми можемо відправити ваші замовлення одразу кінцевим покупцям за різними адресами (навіть якщо в замовленні 1 одиниця). Це знімає з вас головний біль з отримання замовлень, роздачі або розсилки товарів замовникам. Також це зменшить час очікування клієнтами свого замовлення.

Умови роботи з нами по дропшипінгу:
При роботі по дропшиппінг опт іде від 1 одиниці товару. Ціни оптові, вказані під роздрібною та перераховуються після прийняття замовлення, з врахуванням вашої накопичувальної знижки; Всі повідомлення по замовленню приходять на ваш номер та пошту. З клієнтом контактуєте тільки ви; Доставка товару по Україні здійснюється перевізником Нова Пошта; Актуальна та гарантійна наявність. Всі товари нашого виробництва є в наявності або можуть бути відшиті у найкоротші терміни; Доступне відправлення посилок накладним платижем вашим клієнтам; Товар відправляється без будь-яких вкладень, рахунків та у гарній упаковці (без наших логотипів). Тільки з заводськими ярликами; Присутній обмін та повернення. Якщо причиною заміни/повернення є брак або пересорт - зворотні доставки за наш рахунок. Якщо за бажанням клієнта - за його рахунок. Зручна та автоматична вигрузка (синхронізація) товарів через файл XSL, CSV та за допомогою посилання в форматі YML.

Порядок оформлення замовлення по дропшипінгу:
Замовлення оформляється на ваше ім'я, електронну пошту та номер телефону; Вибираєте товар, кількість та розмір. Все старайтесь робити чітко для прискорення виконання замовлення; В коментарях до замовлення вказуєте ПІП, номер телефону отримувача, місто та номер відділення; Після підтвердження замовлення вам прийде рахунок на оплату з оптовою ціною (про оплату повідомте зручним для вас способом); Після відправлення товару вам буде повідомлено №ТТН посилки. На цьму наша робота завершується, а вам залишається тільки повідомити клієнта про успішну відправку товару.