Опт

Наша компанія здійснює виробництво і оптовий продаж постільної білизни в м.Рівне. Ми випускаємо майже весь спектр домашнього текстилю. В нашому асортименті безліч найменувань домашнього текстилю чудової якості. Широкий вибір тканин і забарвлень. Замовляючи продукцію «МЛС», ви отримуєте товар відмінної якості за приємними цінами.

У зв'язку з тим, що існує багато типорозмірів комплектів постільної білизни ми переконливо рекомендуємо заздалегідь з'ясувати розміри необхідного Вам постільної білизни. Так, що вибирати постільну білизну потрібно ретельно. Адже для комфортного відпочинку і сну, важливо не тільки якість, але і зручність використання постільної білизни.

Якщо Ви хочете вигідно купити постільну білизну оптом в інтернет магазині і уникнути довгих переговорів і проблем з наявністю того чи іншого товару? тоді ви прийшли за потрібною адресою. Наше швейне підприємство пропонує замовити недорогу і якісну постільну білизну за цінами нижче звичайних магазинів.

Ми пропонуємо тільки якісний товар і без переплат. Наші ціни на комплекти постільної білизни нижче, ніж у наших конкурентів з тієї причини, що у нас немає необхідності орендувати великі виробничі площі, утримувати великий штат "бюрократичних" працівників.

Таким чином, співпрацювати з нами легко, приємно, а головне - вигідно. Індивідуальний підхід до кожного клієнта гарантований. У нас Ви зможете купити постільну білизну в будь-якій кількості при цьому Ви можете непогано заощадити. Домашній текстиль нашого виробництва розрахований і адаптований на Українського споживача будь-якого віку і смаку.

Також ми здійснюємо оперативну доставку замовленого товару. Співпраця з компанією «МЛС» - це надійні і довгострокові партнерські відносини в сфері оптових закупівель кращого домашнього текстилю.

Давно планували зробити замовлення на виготовлення комплектів за індивідуальними вимогами? Ми запропонуємо і таку послугу. Фахівці врахують будь-які побажання, що стосуються розмірів, колірних і фактурних рішень і навіть упаковки. Можливо виробництво продукції великими партіями під замовлення. Також можливо вишивка, нанесення логотипів. Вартість продукції залежить від обсягів закупівель. Опт, Великий гурт. Форма оплати будь-яка.

Купити нашу продукцію можна на всій території України: Рівне, Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Черкаси, Львів, Одеса, Луганськ, Ужгород, Севастополь, Тернопіль, Івано-Франківськ, Миколаїв, Вінниця, Маріуполь, Кривий Ріг, Хмельницький, Суми, Кременчук, Луцьк, Житомир.

Ми готові запропонувати найвигідніші умови співпраці і ціни на КПБ від виробника. З питань придбання текстильної продукції (постільні комплекти, подушки, ковдри, халати, пледи, покривала, рушники і матраци) звертайтесь за ел. поштою або телефоном , всі контакти Ви знайдете на сторінці «Контакти». Запрошуємо до співпраці регіональних дистриб'юторів і оптових клієнтів. Будемо раді бачити вас в числі наших постійних клієнтів!

Увага ціни в інтернет магазині РОЗДРІБНІ!